Twoje Dziecko na Nową Ziemię

Fot.: zasoby Canva /szczypta magii: Kwantowa Wiedźma

Wiele kobiet pragnie doświadczyć macierzyństwa, a jednak, kiedy na teście pojawia się ta druga kreska radość miesza się czasem z lękiem -czy sobie poradzę? czy moje ciało mnie nie zawiedzie? jak będzie od teraz wyglądało moje życie? czy muszę zrezygnować z siebie i całkowicie poświęcić dziecku? Czasem ten lęk zakrada się do podświadomości nawet zanim zaistnieją podstawy do wykonania testu…

Zazwyczaj spotykamy się z dużą życzliwością i wsparciem otoczenia, które potrafi być czasem jednak przytłaczające. Wszystkie te dobre rady, pytania, historie doświadczeń innych kobiet (nie zawsze karmiące). Odurzający koktajl hormonów niekoniecznie pomaga zachować pion i trzymać się swojego centrum.

A gdyby tak mieć obok siebie kogoś, kto spojrzy na sytuację z innej perspektywy? Umościć się wygodnie, rozgościć w błogosławionym stanie i pozwolić otoczyć opieką, poddać czułemu przewodnictwu…

Ty – świadoma, pragnąca bezpiecznie sprowadzić na Ziemię i obdarzyć czułością i miłością Dziecięcą Duszę, która Ciebie wybrała. Chcesz zapewnić tej Niewinnej Istocie miękkie lądowanie w swoim łonie, a później w swojej rodzinie. Jesteś otwarta na dialog, na poznanie Jej/Jego potrzeb, na stworzenie idealnych warunków dla realizacji Waszego Kontraktu Dusz.

Ja – szamanka narodzin, doula dusz, przeprowadzam Dziecięce Dusze przez bramę życia. Otaczam Ciebie i Dziecko opieką energetyczną od najwcześniejszych etapów Waszej relacji, tak długo, jak będziecie tego potrzebować. Pomagam nawiązać Wam pierwszy kontakt, zapoznać się, rozpoznać pragnienia, zbudować energetyczny most między Waszymi światami. Czuwam nad Wami przez okres ciąży, porodu i połogu, kiedy hormony buzują, a kody zbiorowej świadomości aktywują się co chwila, wybuchając czasem prosto w twarz.

My – współpracujemy dla najwyższego dobra Twojego i Twojego Maleństwa. Spotykamy się online (wybrany komunikator umożliwiający połączenia wideo i ew. nagrywanie wg Twoich preferencji) lub „w realu” (moja pracownia w Wieliczce lub Twoja przestrzeń w Wieliczce/Krakowie) raz w tygodniu przez wybrany przez Ciebie okres czasu. W tajnej grupie na Facebook’u wymieniamy się informacjami, notujesz swoje wrażenia, przemyślenia -głównie dla siebie, ale jestem tam z Tobą i w ciągu trwania współpracy odpowiadam na wszelkie pytania i wątpliwości, podpowiadam dodatkowe narzędzia, pytania i ćwiczenia, dla pogłębienia komfortu Twojego doświadczenia.

Możesz wybrać z kilku dostępnych pakietów energetycznych:

  1. Zaproszenie – pragniesz świadomie przygotować się do rodzicielstwa, zaprosić Dziecięcą Duszę i nawiązać z nią pierwszy kontakt.
  2. 4 spotkania po ok. 90 minut (raz w tygodniu) + stały kontakt w grupie na Facebook’u.
  3. Twoja inwestycja w doświadczenie: 2858 zł
  • Ucieleśnienie i Ugoszczenie – Dusza Twojego Dziecka już z Tobą jest, nawiązujemy/podtrzymujemy kontakt, budujemy, rozbudowujemy i przystrajamy most między Wami, rozkładamy czerwony dywanik, a kiedy trzeba także ochronny parasol. Instalujemy konstrukcję energetyczną, która będzie automatycznie aktywowana w czasie porodu dla łagodnego przejścia przez ten proces.
  • Czas trwania od miesiąca -tak długo, jak potrzebujesz. Przez pierwszy miesiąc spotykamy się raz w tygodniu na ok. 90 minut, w kolejnych miesiącach masz do dyspozycji do 180 minut konsultacji w wybranych przez Ciebie momentach oraz grupę na Facebook’u przez cały czas trwania współpracy lub kontaktujemy się tylko w grupie.
  • Twoja inwestycja w doświadczenie: pierwszy miesiąc 2858 zł plus 1111 zł (180 min. konsultacji/mies. + grupa FB) lub 333 zł (tylko grupa FB) za każdy kolejny.

Sprowadźmy razem Twoje Szczęśliwe Dziecko na Nową Ziemię!

Zapisy:

Wybierz datę z kalendarza, następnie godzinę po prawej stronie ekranu, kliknij „confirm”, wypełnij formularz zgłoszeniowy i kliknij „schedule event”. Na podany adres email otrzymasz potwierdzenie rezerwacji wraz z instrukcjami dotyczącymi płatności. Gwarancją utrzymania rezerwacji jest dokonanie płatności. W kolejnym kroku otrzymasz link do prywatnej grupy na Facebook’u i szczegółowe informacje o tym jak się przygotować do spotkania oraz zarezerwować terminy kolejnych spotkań. Jeśli chcesz otrzymać fakturę na firmę, podaj proszę poprawny NIP.

ch goodness all in one place!

%d blogerów lubi to: