Spotkanie w szamańskiej ceremonii w intencji uzdrowienia Twojej Istoty

Fot. B. Bogacka

Twoja prywatna ceremonia szamańskiego uzdrawiania z elementami pracy energetycznej w Twoim polu (kryształy, ekstrakcje, podróże szamańskie)

Spotkanie (1,5 godziny ) online (Skype /inny komunikator) lub moja pracownia w Wieliczce pod Krakowem + 7 dni opieki energetycznej.

Otrzymujesz dostęp do tajnej grupy na Facebook’u, w której wymieniamy się informacjami, notujesz swoje wrażenia, przemyślenia -głównie dla siebie, ale jestem tam z Tobą i w ciągu tygodnia współpracy odpowiadam na Twoje pytania i wątpliwości, podpowiadam dodatkowe narzędzia, dla pogłębienia Twojego doświadczenia.

Zachowujesz dostęp do filmu lub nagrania audio z sesji (wg preferencji).

Z czym możesz pracować podczas sesji? Zakres tematyczny jest właściwie nieograniczony. Ludzie przychodzą z konkretnym pytaniem odnośnie życiowych wyzwań, z potrzebą otwarcia nowych możliwości, intencją przełamania zidentyfikowanych lub bliżej nieokreślonych blokad, połączenia z pragnieniami/wizją przyszłości, pożegnania przeszłości i zamknięcia jakiegoś rozdziału, nawiązania kontaktu z duszą przodka /partnera /dziecka.

Poziom inwestycji w siebie to 1111 zł za jednorazowe spotkanie płatne przelewem po ustaleniu terminu. Istnieje opcja ratalna: 2×665 zł            

Jeśli zdecydujesz się na dłuższą współpracę w tej formule:

2 spotkania w dwa tygodnie – poziom inwestycji 2000 zł, raty: 2 x 1100 zł lub 4 x 600 zł

3 spotkania w trzy tygodnie – poziom inwestycji 3000 zł, raty: 3 x 1100 zł lub 6 x 600 zł

Zapisy – wybierz datę spotkania z kalendarza, następnie godzinę po prawej stronie ekranu, kliknij „confirm” i wypełnij formularz zgłoszeniowy i kliknij „schedule event”. Na podany adres email otrzymasz  potwierdzenie rezerwacji wraz z instrukcjami dotyczącymi płatności. Gwarancją utrzymania rezerwacji jest dokonanie płatności. W kolejnym kroku otrzymasz link do Twojej prywatnej grupy na Facebook’u i szczegółowe informacje o tym jak się przygotować do spotkania. Jeśli chcesz otrzymać fakturę na firmę, podaj proszę poprawny NIP.

%d blogerów lubi to: