Szamański coaching

Fot. B. Bogacka

Tu nastawiamy się na długoterminowe działanie (8 tygodni).

Spotykamy się raz w tygodniu na godzinną rozmowę przez Skype lub inny komunikator.

Otrzymujesz dostęp do tajnej grupy na Facebook’u, w której wymieniamy się informacjami, notujesz swoje wrażenia, przemyślenia -głównie dla siebie, ale jestem tam z Tobą i w ciągu trwania współpracy odpowiadam na Twoje pytania i wątpliwości, podpowiadam dodatkowe narzędzia, pytania i ćwiczenia, dla pogłębienia Twojego doświadczenia.

Jak wygląda współpraca? Aby wznieść się na kolejny poziom w jakimkolwiek aspekcie Twojego życia potrzebujesz zdecydować o swojej  nowej tożsamości, dostroić do niej swoje przekonania oraz podejmować działania w zgodzie z nowymi jakościami i standardami. Wykorzystamy do tego sprawdzone narzędzia coachingowe, wzbogacone elementami szamanizm i pracy energetycznej w innych nurtach, a także pracą z ciałem fizycznym dla jeszcze skuteczniejszego zhakowania rzeczywistości.

Poziom inwestycji w siebie to 5555 zł za 8 tygodni współpracy płatne przelewem po ustaleniu terminu pierwszego spotkania lub w wygodnych ratach.

Opcje ratalne:

2 x 2855 zł

4 x 1430 zł

Zapisy – wybierz datę pierwszego spotkania z kalendarza, następnie godzinę po prawej stronie ekranu, kliknij „confirm” i wypełnij formularz zgłoszeniowy i kliknij „schedule event”. Na podany adres email otrzymasz  potwierdzenie rezerwacji wraz z instrukcjami dotyczącymi płatności. Gwarancją utrzymania rezerwacji jest dokonanie płatności. W kolejnym kroku otrzymasz link do Twojej prywatnej grupy na Facebook’u i szczegółowe informacje o tym jak się przygotować do spotkania oraz ustalić terminy kolejnych. Jeśli chcesz otrzymać fakturę na firmę, podaj proszę poprawny NIP.

%d blogerów lubi to: