Ceremonia dla uhonorowania Twojego przyjścia na świat

Fot. zasoby Canva / Szczypta magii: Kwantowa Wiedźma

Jak by to było zanurzyć się w ciepłych wodach płodowych Matki Ziemi i ponownie, tym razem świadomie, przeżyć swój poród?

Pozwolić sobie poczuć te emocje, które Ci wtedy towarzyszyły… tym razem jako osoba dorosła dysponujesz większą paletą narzędzi do ich rozbrojenia, wtedy jako maleńka bezbronna istota mogłaś/mogłeś jedynie zapisać je w ciele, zamknąć w pamięci swoich komórek…

Dopuszczając je teraz do głosu, pozwalając wybrzmieć, możesz rozpuścić, uwolnić, pożegnać, a przede wszystkim: odebrać im moc wpływania na Twoje życiowe wybory poprzez kody podświadomości.

Jakby to było narodzić się na nowo, wolnym od obciążeń, czystym, niewinnym?

Zapraszam Cię do udziału w świętej ceremonii dla uhonorowania Twojego przyjścia na świat.

Połącz się ze swoją esencją, z energią, która towarzyszyła Ci w momencie narodzin, przejścia między światami ducha i materii.

Aby zaistniało ludzkie życie musi spotkać się „zapotrzebowanie na człowieka” o określonych uwarunkowaniach i predyspozycjach wystosowane przez Twoją Duszę, zawiązującą kontrakty z innymi duszami oraz „zapotrzebowanie na duszę” gotową przekazać dalej lub zakończyć pewne schematy wystosowane przez ziemski Ród Krwi.

W szamańskiej podróży poznasz swojego Duchowego Opiekuna i przedstawicieli Twojej Gwiezdnej Rodziny, rozpoznasz jakości, z którymi zdecydowałaś/ zdecydowałeś się realizować to wcielenie. Zobaczysz i poczujesz wspierającą obecność członków Rodu Gwiazd i Rodu Krwi, którzy są przy Tobie i kibicują Ci cały czas. Oczyścisz swoją podświadomość i pamięć ciała z emocji, być może niełatwych, które towarzyszyły Ci w okresie prenatalnym i chwili narodzin, i które prawdopodobnie wpłynęły na to, jak kierowałaś /kierowałeś swoim dotychczasowym życiem. Doświadczając na nowo swojego pierwszego oddechu, zaczerpniesz kody niewinności, czystości, piękna, beztroski, ciekawości, otwartości.

To może być piękny nowy początek.

—————-

Technikalia: spotykamy się w wybranym przez Ciebie terminie online (Skype) lub na żywo (moja pracownia w Wieliczce lub Twoja przestrzeń w Krakowie). Przed spotkaniem poproszę Cię o kilka informacji, które pomogą mi przygotować Twoją podróż. Samo spotkanie potrwa od 1,5 godziny do 2,5 godziny w zależności od Twoich doświadczeń i potrzeby. Spotkanie może być rejestrowane, wtedy zyskujesz nagranie w formie pliku na własność. Przez siedem dni od sesji jestem przy Tobie wirtualnie na prywatnej grupie na Facebook’u czuwając energetycznie.

Inwestycja w Twoje doświadczenie: 1522 zł

Zapisy:

Wybierz datę z kalendarza, następnie godzinę po prawej stronie ekranu, kliknij „confirm”, wypełnij formularz zgłoszeniowy i kliknij „schedule event”. Na podany adres email otrzymasz potwierdzenie rezerwacji wraz z instrukcjami dotyczącymi płatności. Gwarancją utrzymania rezerwacji jest dokonanie płatności. W kolejnym kroku otrzymasz link do prywatnej grupy na Facebook’u i szczegółowe informacje o tym jak się przygotować do spotkania. Jeśli chcesz otrzymać fakturę na firmę, podaj proszę poprawny NIP.

%d blogerów lubi to: