Wszystkich Świętych, Dziady, Dia de los Muertos

Na przełomie października i listopada w wielu kulturach na całym świecie ludzie wspominają swoich przodków, zmarłych członków rodzin.

Nic dziwnego, jesienią, kiedy dni stają się coraz krótsze a mrok dominuje nad światłem cała przyroda (a my razem z nią) odpoczywa po okresie rozkwitu, tworzenia, dojrzewania i zbierania plonów. Mamy potrzebę zwrócenia się do wewnątrz, do siebie, do ziemi, zanurzenia w półcieniu, żeby tam w spokoju zintegrować wszystko to, czego doświadczyliśmy, co przeżyliśmy, czego się nauczyliśmy. Istotnym elementem tej integracji jest swego rodzaju sprawdzenie, jak to „nowe oprogramowanie” ma się do naszych „ustawień fabrycznych”.

A jakie są nasze ustawienia fabryczne? Skąd się biorą? Komu je zawdzięczamy? I czy na pewno jest co zawdzięczać? A może lepiej się z nich wypiąć?

Każdy z nas w momencie narodzin łączy się automatycznie z matrycą rodu, czyli przyjmuje energetyczne kody, wzorce, schematy przekazywane w naszym rodzie krwi z pokolenia na pokolenie. Jedne z tych wzorców nas wspierają i pomagają, inne niekoniecznie, a mimo to zazwyczaj jesteśmy wobec nich lojalni.

Szamanizm, jako najbardziej pierwotna forma duchowości, oferuje narzędzia do pracy z matrycą rodu pomagające rozpoznać, co nas blokuje i się z tego wypiąć a także odkryć nieuświadomione skarby.Zapraszam Cię do udziału w Ceremonii Przodków, podczas której w szamańskiej podróży do korzeni drzewa życia doświadczysz wsparcia pokoleń, które były tu przed Tobą, rozprawisz się ze schematami, które już nie służą ani Tobie, ani kolejnym pokoleniom, zanurzysz się w bogactwie dziedzictwa Twojego Rodu.

Co Cię czeka?

-szamańska ceremonia
-bębny i grzechotki
-2 podróże transowe na spotkanie z Przodkami z linii żeńskiej i męskiej
-rozmowy w kręgu

Jak się przygotować?

-wyśpij się i zadbaj o nawodnienie organizmu
-upewnij się, że nikt i nic nie będzie Ci przeszkadzać przez ok. 1,5-2 godziny
-zadbaj o swoją przestrzeń, możesz zapalić świecę, kadzidła jeśli lubisz, przygotuj sobie wygodne miejsce do leżenia lub siedzenia podczas podróży
-przygotuj ulubiony notatnik, coś do pisania, coś do picia i otwartość na doświadczenie
-pamiętaj, że szamanizm nie wiąże się z żadną religią, do niczego Cię nie zobowiązuje, możesz wziąć z tego tyle, ile potrzebujesz i z czym się utożsamiasz, odsuwając na bok całą resztę

Dla kogo udział w wydarzeniu nie jest najlepszym pomysłem?

-zostań w domu jeśli przyjmujesz jakiekolwiek substancje zmieniające świadomość, niestety nie będę w stanie wspierać Cię w Twoim procesie

Kiedy? 31.10.2021, godzina 18:00

Gdzie? Skype (upewnij się, że masz aktywne konto Skype)

Inwestycja w siebie: 99 PLN

Zapisy: via Messenger @KwantowaWiedzma lub mailowo: kwantowawiedzma@gmail.com

Opublikowane przez Kwantowa Wiedźma

Uzdrawiam ludzkie dusze z blokad powstrzymujących je od realizowania ich prawdziwych pragnień. Pomagam kobietom spełniać marzenia -nie tylko o macierzyństwie. Jestem szamanką narodzin, doulą dusz, przeprowadzam je przez bramę życia i przez bramę śmierci.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: