Początek roku numerologicznego

7 września przypada początek nowego roku numerologicznego. Co to znaczy?

Każdy rok ma swoją unikalną wibrację energetyczną w ramach 9-letniego cyklu. Zmianę tej energii zaczynamy odczuwać nie 1 stycznia, ale już we wrześniu, a dokładnie od wrześniowego nowiu księżyca.

Rok 2021 wibruje liczbą 5 (2+0+2+1=5). Towarzyszą nam takie jakości jak: ruch, zmiana, nowe otwarcia, dynamiczne zwroty akcji, nowe możliwości, przygody, podróże, intelekt, wizjonerstwo…

Wchodząc w 2022 zaczniemy odczuwać wpływy wibracji 6 (2+0+2+2), a więc: harmonia, stabilizacja, odpowiedzialność, piękno, uzdrawianie, ochrona i bezpieczeństwo, moralność, kreatywność, sympatia, współczucie, idealizm, uczciwość, domatorstwo, usłużność, pasja, zaufanie.

Powyższe odnosi się do poziomu ogólnospołecznego.

Jak to obliczyć? Dodając wszystkie cyfry z daty urodzenia i redukując je do cyfry 1-9.
Urodziłam się 16.07.1983, więc moja liczba urodzinowa to 8 (1+6+0+7+1+9+8+3=35 => 3+5=8).

W 2021 byłam w 4 roku 9-letniego cyklu (moja liczba urodzeniowa + liczba roku 2021: 8+5=13 => 1+3=4), a w 2022 wchodzę w wibrację 5 (8+6=14 => 1+4=5).

O poszczególnych liczbach i ich znaczeniu wg numerologii przeczytasz w wielu różnych źródłach, m.in. astroweb.pl. Możesz pójść za tymi interpretacjami,  wyszukać inne, które bardziej do Ciebie przemawiają lub zaufać własnej intuicji.

No dobrze. Znam swoją liczbę urodzeniową, wiem w którym momencie cyklu numerologicznego jestem, jakie jakości wpływały na mnie przez ostatnie miesiące, a jakie zacznę odczuwać już wkrótce. I co dalej?

Po pierwsze, jak mawia jedna z moich mentorek: to jest zawsze zaproszenie, nigdy wymuszenie. Mogę zdecydować, że korzystam z i zaprzęgam te jakości do współtworzenia mojej rzeczywistości w najbliższym czasie, mogę też wybrać inaczej.

A jeśli chcę wskoczyć na tą falę kosmicznej energii?

I tu wkraczam ja z zapowiedzianą kilka dni temu niespodzianką.

Mam dla Ciebie propozycję.

Teraz, kiedy zbliżamy się do nowiu 7 września, zastanów się nad tym, jak wyglądają poszczególne obszary Twojego życia.

Co nie poszło zgodnie z planem? O czym wolałabyś zapomnieć? Jakie wnioski możesz z tego wyciągnąć? Czego Cię to nauczyło?

Co działa, co nie do końca, co chciałabyś zmienić? Jakie doświadczenia minionych miesięcy chciałabyś zachować w pamięci? Z czego jesteś dumna?

Robiłaś kiedyś mapę marzeń? Przejrzyj swoje zdjęcia w telefonie, swoje wpisy w mediach społecznościowych i zrób sobie wsteczną mapę marzeń, przegląd minionego roku (czy jaki tam okres masz ochotę wziąć na tapetę). Zobacz ile osiągnęłaś!

Jak chciałabyś, żeby wyglądał najbliższy rok/ pół roku/ kwartał? Jak energia liczby nadchodzącego roku mogłaby wesprzeć Cię w realizacji tych planów?

Tak, tak, nie krępuj się, przygotuj mapę marzeń na przyszłość, jeśli masz ochotę.

Ale przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie: czego tak naprawdę chcę doświadczyć? Jakie jest moje największe marzenie? Czego pragnie moja dusza?

Masz to? Czujesz te emocje, jakbyś już to miała?

Świetnie! A teraz zastanów się, jaki będzie Twój kolejny krok: czego pragnie moje serce, kiedy już zrealizuję wszystko to, co wypisałam powyżej?

Zaszalej, nie ograniczaj się, puść wodze fantazji! Jak się z tym czujesz? Co się pojawia?

I uwaga, uwaga: kiedy już będziesz miała to wszystko, doświadczysz wszystkich tych wspaniałości, jakie będzie kolejne pragnienie Twojej duszy?

Jest nieźle, co?

To teraz wracamy do liczb: wyceń swoje pragnienia (te z ostatniej odpowiedzi). Jakie kroki potrzebujesz podjąć, żeby je zrealizować? Z jakimi inwestycjami się to wiąże? Może potrzebujesz zapisać się na jakiś kurs, nawiązać współpracę ze specjalistą w jakiejś dziedzinie, zakupić jakiś sprzęt, materiały, kawałek ziemi? Nie oceniaj tego, baw się tym. Po prostu znajdź rzetelną informację i przygotuj kosztorys.

Jak się z tym czujesz? Jakie myśli i emocje się pojawiają? Ekscytacja i motyle w brzuchu czy raczej ścisk żołądka i przygnębienie? Cokolwiek by to nie było, pozwól sobie, tak z ciekawości, dokończyć wycenę i plan wdrożenia swojego wielkiego marzenia.

Masz to?

Ok, a teraz zastanów się na spokojnie, które elementy Twojego planu mogłabyś potencjalnie zrealizować lub przybliżyć się do realizacji w ciągu najbliższych kilku – kilkunastu miesięcy? Co musiałabyś zmienić w swojej rzeczywistości, żeby to się stało?

Może to wielkie marzenie wcale nie jest takie nierealne?

To na co jeszcze czekasz? 😉

Zachęcam Cię do zrealizowania tego „ćwiczenia”. Zobaczysz dokąd Cię zabierze!

A jeśli poczujesz, że chciałabyś zrobić to w większym gronie pod moim okiem i doświadczyć przy okazji szamańskich podróży, wspierających medytacji oraz uzyskać dodatkowe narzędzia pomagające osadzić Twoje plany i pragnienia w rzeczywistości i zasilić je energią pieniądza, zapraszam Cię do Skoku w (Numerologiczny) Nowy Rok!

Oficjalny start programu: 07.09.2021.

Przez 14 dni pracujemy w dedykowanej prywatnej grupie na FB, przez kolejnych 7 dni monitoruję grupę na wypadek pojawiających się pytań.

Kolejne zadania będę Ci serwować w formie live’ów/ nagrań/ postów na grupie.

Tu komunikujesz swoje postępy, pytania, wątpliwości i odkrycia, a ja reaguję na bieżąco i pomagam wyjść z ewentualnych ślepych zaułków.

Co 7 dni spotykamy się na sesji pytań i odpowiedzi (3x).

Inwestycja: 273 PLN

Dane do płatności:

– przelew:

Ewa Czarnecka-Doniec Kwantowa Wiedźma

PL38 1050 1445 1000 0092 8805 0934

Tytuł przelewu: Skok w Nowy Rok + Twoje imię i nazwisko

– lub PayPal

Potwierdzenie płatności prześlij proszę mailem wraz z danymi do faktury na adres: kwantowawiedzma@gmail.com

Co zyskujesz?

– wsparcie moje i grupy,

– sprawdzone narzędzia, które sprawią, że „niemożliwe” stanie się możliwe,

– szamańskie podróże i medytacje,

– wszystko to, na co sobie pozwolisz, bo Twoja rzeczywistość nie ma żadnych ograniczeń, poza tymi, w które Ty sama uwierzysz…

Zapraszam Cię do udziału, jeżeli:

– chcesz zmienić swoją historię, opowiedzieć ją na nowo – tak, aby Cię wspierała,

– pragniesz ucieleśnić wizję Ciebie spełnionej, radosnej, zrelaksowanej, kobiety stojącej w swojej mocy, królowej spokoju, bogini kreacji, niezachwianej, osadzonej w tu i teraz,

– jesteś gotowa wziąć odpowiedzialność za swoje życie i wybory,

– jesteś gotowa zakasać rękawy i podjąć działanie.

Udział w programie nie jest dobrym pomysłem, jeżeli:

– szukasz kogoś, kto machnie czarodziejską różdżką i wyczaruje kryształowe pantofelki, suknię i podrzuci Cię na bal,

– szukasz odpowiedzialnych za swoje życie na zewnątrz,

– uważasz, że świat jest zły a ludzie podstępni i nie jesteś w skłonna przyjąć innej perspektywy choćby na chwilę.

Opublikowane przez Kwantowa Wiedźma

Uzdrawiam ludzkie dusze z blokad powstrzymujących je od realizowania ich prawdziwych pragnień. Pomagam kobietom spełniać marzenia -nie tylko o macierzyństwie. Jestem szamanką narodzin, doulą dusz, przeprowadzam je przez bramę życia i przez bramę śmierci.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: