Brama Lwa i inne portale

Jakiś czas temu wiele osób pisało/mówiło o Bramie Lwa.

Co to właściwie jest?

Mocny energetycznie czas, którego kulminacja przypada 08.08, i który jedni odczuwają bardziej, a inni w ogóle. Można (ale nie trzeba) wykorzystać go, żeby pomóc sobie w realizacji planów, celów, założeń.

Mi osobiście kojarzy się z czarną dziurą. „Na wejściu” zasysa wszytko, co jest w jej zasięgu z siłą tym większą, im bliżej jej centrum (im bliżej 08.08, tym bardziej możemy czuć się jak w kosmicznej energetycznej pralce, na powierzchnię wychodzą czasem tematy, o których dawno chcielibyśmy zapomnieć). Po przejściu przez osobliwość (punkt centralny c.d.) następuje wielkie „bum!”, wybucha supernowa, uwolniona skumulowana energia wyrzuca Cię w przód, jak katapulta. No i właśnie: jeśli zdecydujesz się wskoczyć na tą falę, to płyniesz, bejbe!

Niektórzy traktują Bramę Lwa, jak Nowy Rok i właśnie w tym czasie snują plany na kolejne 12 miesięcy. Ja w tym roku skupiłam się na tkaniu energii mojego biznesu. Tuż przed 08.08 wybrałam się w podróż, podarowałam sobie doświadczenie pięknego rytuału dla ciała, który okazał się być nie tylko bardzo przyjemny, ale też uwalniający i otwierający. W dniu kulminacji tej energii, przygotowałam dla mnie -Ewy i dla mojego biznesu – Kwantowej Wiedźmy uroczystą ceremonię, takie nietypowe posiedzenie Zarządu 💫💫💫

A co jeśli „przegapisz” Bramę? Czy to znaczy, że musisz czekać z wizją przyszłości do stycznia? Nie! (Zwłaszcza, że styczeń wcale nie jest najlepszym czasem na wyznaczanie nowych celów, ale o tym innym razem).

Dlaczego miałabyś zostawić połowę lata i jesień swojemu biegowi, być może lekko zrezygnowana perspektywą tego, że jest już sierpień, a znaczna część wielkich planów na 2021 leży odłogiem i szanse na ich realizację maleją z każdym tygodniem?

Latem i jesienią przyroda nie próżnuje! Zachodzą intensywne procesy. To z jednej strony czas żniw i zbierania plonów, z drugiej przygotowania do zimy, ale też kolejnej wiosny! To właśnie teraz powstają, dojrzewają i (w naturze) zasiewane są nasiona, które będą kiełkować wiosną. Nieprzypadkowo to we wrześniu (a dokładniej we wrześniowy nów księżyca) przypada początek nowego roku numerologicznego. W tym roku przypada to 07.09.

Z tej okazji będę dla Ciebie miała ekscytującą propozycję 😎

Zainteresowana?

Tymczasem zostawiam Ci zdjęcia energetycznych portali, które miałam przyjemność zaobserwować w ciągu ostatnich kilku dni.

Opublikowane przez Kwantowa Wiedźma

Uzdrawiam ludzkie dusze z blokad powstrzymujących je od realizowania ich prawdziwych pragnień. Pomagam kobietom spełniać marzenia -nie tylko o macierzyństwie. Jestem szamanką narodzin, doulą dusz, przeprowadzam je przez bramę życia i przez bramę śmierci.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: