Wiedźma Celebrytka

Tuż po tym jak zdecydowałam się na udział w 6. edycji Kobiet Krakowa pojawiły się wątpliwości: „czy na pewno, co ja mam niby ciekawego do powiedzenia, kim ja jestem?” i hit: „no chyba mnie popie@&$*?#0!” Te wątpliwości wracały falami na każdym etapie realizacji projektu. Ale dziś ich nie ma, dziś jestem z siebie cholernie zadowolona i z dumą prezentuję efekt końcowy.

Oto ja – kobieta z historią, kobieta z misją, kobieta z pasją. Mam tę moc i nie zawaham się jej użyć!

Prawda jest taka, że Wszechświat cały czas działa „w tle” jak dobry program komputerowy albo algorytmy Facebooka czy Google i co chwila podsuwa Ci idealnych ludzi, miejsca, pomysły, rozwiązania. Pytanie: czy pozwolisz sobie po nie sięgnąć?

Dziękuję Fundacji Miasto Kobiet za umożliwienie mi udziału w tym wspaniałym przedsięwzięciu, w szczególności Małgorzata Braś MakeUp ArtistBarbara Bogacka FotografiaAneta Pondo i Agna Karasinska.

*Fundacja, o której mówię w wywiadzie w charakterze marzenia jest dziś już bardzo realna. Nasłuchujcie i wyglądajcie dalszych informacji!

https://www.miastokobiet.pl/kobieta-krakowa-ewa…/

#KobietyKrakowa

#MiastoKobiet

Opublikowane przez Kwantowa Wiedźma

Uzdrawiam ludzkie dusze z blokad powstrzymujących je od realizowania ich prawdziwych pragnień. Pomagam kobietom spełniać marzenia -nie tylko o macierzyństwie. Jestem szamanką narodzin, doulą dusz, przeprowadzam je przez bramę życia i przez bramę śmierci.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: