Puzzle

Moja córka uwielbia puzzle, ostatnio zaatakowała układankę 160 kawałków. Nieźle jak na pięciolatkę.Oczywiście zostałam zaanimowana do zabawy. Odruchowo chciałam najpierw porozkładać wszystkie kawałki na podłodze, obrazkiem do góry. Następnie odłożyć na bok wszystkie elementy ramki i zacząć układać od niej właśnie. I dopiero potem dokładać kolejne, bo tak robiłam „zawsze” i tak jest „najefektywniej”.

Yyyyy…. tiaaaa….

Na szczęście tym razem powstrzymałam się od wygłoszenia instrukcji i wydania dyspozycji. Tymczasem, moja pięciolatka zaczęła układać po swojemu: losując kawałki, dopasowywała po 2-3. Po chwili miała już ułożonych kilka takich większych fragmentów, które później wystarczyło połączyć ze sobą, dopasować pozostałe części i gotowe! Nawet bez zbytniego przyglądania się wzorcowemu obrazkowi z pudełka!

Tak sobie siedziałam i patrzyłam na tego małego człowieka. Była bardzo zaangażowana, cieszyła się z każdego pasującego kawałeczka, nie traciła czasu na odwracanie każdego jednego puzelka, tylko po to, żeby dostać oczopląsu na widok 160 maleńkich fragmentów obrazka. Po prostu dobrze się bawiła, w zaufaniu, że kawałków jest dokładnie tyle, ile potrzebuje i prędzej czy później złoży je w jedną całość.

A jak Ty układasz swoje puzzle? Jak podchodzisz do realizacji swoich celów, planów, marzeń, pragnień? Pozwalasz prowadzić się głosowi serca? Słuchasz podszeptów duszy i sklejasz na bieżąco pasujące do siebie kawałki, które „przypadkiem” trafią Ci w ręce? Czy próbujesz za wszelką cenę odkryć najpierw wszystkie elementy układanki i zaczynasz od ramki, bo „tylko wtedy ma to sens”?

No dobrze, ale jak mam niby usłyszeć ten głos serca albo podszepty duszy?Tak naprawdę, wystarczy zatrzymać się na chwilę, zamknąć oczy, położyć dłoń na sercu, skupić się na swoim wnętrzu i słuchać, obserwować. To serio jest takie proste. Chociaż czasem w natłoku myśli i spraw trudno usłyszeć TEN głos.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia przewodnika po Twoich wewnętrznych światach, siedzisz nad kupką puzzli lub szukasz tego ostatniego kawałka, zachęcam Cię do wspólnych szamańskich podróży.

—————-

Zapraszam Cię jeśli potrzebujesz powiewu świeżości, chcesz pozbyć się niekorzystnych schematów myślenia, wahasz się przed podjęciem decyzji, pragniesz wyznaczyć kierunki na przyszłość, potrzebujesz nowego otwarcia, czujesz nieokreśloną tęsknotę lub zwyczajnie ciekawość Cię popycha, aby spróbować.


Spotykamy się online lub „w realu” (Kraków/Wieliczka). Oprócz tego dostajesz do dyspozycji super tajną osobistą grupę na FB, w której na bieżąco dzielisz się swoimi spostrzeżeniami, zadajesz pytania, a ja wspieram, odpowiadam i trzymam dla Ciebie przestrzeń przez 7 dni.

Inwestycja: 555 PLN za jedną „rundę” lub 1500 PLN za pakiet trzech.

Napisz do mnie: kwantowawiedzma@gmail.com lub via messenger @Kwantowa Wiedźma

Opublikowane przez Kwantowa Wiedźma

Uzdrawiam ludzkie dusze z blokad powstrzymujących je od realizowania ich prawdziwych pragnień. Pomagam kobietom spełniać marzenia -nie tylko o macierzyństwie. Jestem szamanką narodzin, doulą dusz, przeprowadzam je przez bramę życia i przez bramę śmierci.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: