Tik tak tok, Nowy Rok!

Jak się miewają Twoje postanowienia noworoczne? Czy w ogóle takie masz? Czy już je wdrażasz? Czy może o nich zapomniałaś?

Okazuje się, że przełom roku wg kalendarza gregoriańskiego wcale nie jest najlepszym momentem na planowanie przyszłości.

Od Przesilenia Zimowego wchodzimy w czas „stania Słońca”. Wprawdzie dni zaczynają robić się odtąd dłuższe niż noce, ale wciąż jeszcze tego światła na zewnątrz jest bardzo mało, dlatego szukamy go raczej w sobie. To czas na zwrócenie się do swego wnętrza, podomykanie starych spraw, wyciągnięcie wniosków, zapamiętanie lekcji, zintegrowanie pięknych wspomnień, podjęcie decyzji o tym czego nie chcemy zabierać ze sobą w przyszłość i dopiero później myślenie o nowych wyzwaniach.

To „później” to przełom zimy, czyli końcówka stycznia i początek lutego. To wtedy energia zaczyna się zmieniać, czujesz pierwszy powiew wiosny, mimo, że na zewnątrz jeszcze mrozi (choć ostatnio nawet w naszym klimacie to już nie jest takie oczywiste 😉). Moja przewodniczka na ścieżce szamanizmu powiedziała „ to tak, jakbyś przewracała się na drugi bok podczas zimowego snu”. Nieprzypadkowo właśnie na 3 lutego przypada początek nowego roku wg kalendarza chińskiego.

Zamiast iść pod prąd, lepiej płynąć na fali kosmicznej energii.

Dlatego w grupie Kocioł Kwantowej Wiedźmy dzielę się teraz z Tobą moim procesem na zamykanie starego i otwieranie nowego roku -dołącz, jeśli masz ochotę przejść przez to razem ze mną. A od przełomu zimy zapraszam Cię do współpracy przy wdrażaniu Twoich celów, planów, pragnień i marzeń -oferta pojawi się wkrótce.

Pamiętaj że to Ty stwarzasz swój świat i to jak będzie on wyglądał w przyszłości zależy od Ciebie i Twoich wyborów, których dokonujesz w każdej kolejnej chwili. Masz tę moc!

Z miłością,

Ewa

Opublikowane przez Kwantowa Wiedźma

Uzdrawiam ludzkie dusze z blokad powstrzymujących je od realizowania ich prawdziwych pragnień. Pomagam kobietom spełniać marzenia -nie tylko o macierzyństwie. Jestem szamanką narodzin, doulą dusz, przeprowadzam je przez bramę życia i przez bramę śmierci.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: