Zadbaj o energię

W tym szczególnym czasie, czy maszerujesz z protestującymi kobietami, czy nie, zadbaj o swoją energię.

A w polu zbiorowym dzieje się dużo: od lęku i bezsilności, przez święty gniew, po chęć zemsty i agresję.

Hasła, myśli i intencje skierowane często przeciwko konkretnym osobom (jakkolwiek te osoby są „winne” zaistniałej sytuacji, ten wpis nie jest ani od osądzania, ani obrony tychże) niosą ze sobą wielki ładunek energetyczny i raczej nie są to życzenia zdrowia i pomyślności.

Mówi się, że dobro powraca. Owszem, ale to ma zastosowanie do wszystkich wibracji wysyłanych w świat. Dlatego zwróć uwagę, czy nie wysyłasz złości, nienawiści, agresji, złorzeczenia.

Nie twierdzę, że maszerowanie z hasłami na ustach jest złe, bo nie jest samo w sobie, wszystko zależy od intencji i warto być tu czujnym i świadomym. Idę za prawem do wolności i wyboru, czy przeciwko komuś/czemuś. Granica cienka, a bardzo istotna.

Jest taka metoda pracy z energią, że energie/byty, które Ci nie służą lub po prostu nie chcesz ich w swoim polu możesz odesłać bezpośrednio do Źródła lub przesłać im energię miłości i patrzeć jak się w niej rozpuszczają.

W myśl tej zasady stworzyłam dla siebie i upubliczniłam nakładkę na zdjęcie „pokój, miłość, światło, wolna wola” (bierz, jeśli masz ochotę: www.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=1802536186566134 ), a wszystkiemu i wszystkim, którzy wibrują w kontrze do mojego tęczowo-złotego posypanego brokatem serduszka wysyłam miłość i światło i mocą mojej wolnej woli odsyłam do Źródła.

Pisałam kiedyś tekst o tym, jak globalne medytacje, czyli łączenie się wielu ludzi w tym samym czasie we wspólnej intencji wpływa na zachowanie generatorów liczb losowych. Wszystko jest energią, a my jesteśmy istotami energetycznie inteligentnymi. Wyczuwamy podświadomie, kiedy ktoś nam sprzyja, a kiedy ktoś ma do nas wrogi stosunek. Pomyśl, jaki wpływ może mieć masowe wysyłanie energii miłości i pokoju osobom, które zupełnie się tego nie spodziewają, bo tak długo działały w obronie przed masowym „atakiem” energetycznym (przypominam: nie bronię, nie oceniam), że większość ich działań ma swoje źródło właśnie tu, w tej energetycznej ranie. Jeśli zamiast fali hejtu, wściekłości itp., zaleje ich fala miłości, wszelkie działania stracą sens, nie będzie dla nich więcej podstaw.

Tak sobie tylko teoretyzuję… a może nie?

Zachęcam też do lektury i skorzystania ze wskazówek o energetycznym bhp przygotowanych przez Katarzyna Jola Butryn. Pokażcie znajomym -warto zadbać o siebie i bliskich także pod tym względem.

https://www.facebook.com/kobietamocykochapieniadze/photos/a.592867701129873/1072046943211944

Opublikowane przez Kwantowa Wiedźma

Uzdrawiam ludzkie dusze z blokad powstrzymujących je od realizowania ich prawdziwych pragnień. Pomagam kobietom spełniać marzenia -nie tylko o macierzyństwie. Jestem szamanką narodzin, doulą dusz, przeprowadzam je przez bramę życia i przez bramę śmierci.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: