Energia Kosmosu w Tobie

To kim jesteś jest znacznie więcej, niż to kim Tobie się wydaje, że jesteś. Jesteś wielowymiarową istotą. Patrząc z punktu widzenia rzeczywistości 3D jesteś pyłkiem w wielkim kosmosie.

W kontekście kosmosu często pojawiają się myśli, że jest to coś bardzo odległego, coś co w ogóle Cię nie dotyczy, ani Ty nie masz na to wpływu, ani odwrotnie (no chyba, że akurat jesteś super fanką horoskopów i kosmogramów -wtedy rozumiesz, że pewne wpływy jednak zachodzą). Ale to jest bardzo ograniczające spojrzenie na samego siebie.

Patrząc wielowymiarowo, cały kosmos mieści się w Tobie! Schodząc głęboko do siebie, zatapiając się w swojej istocie możesz doświadczyć całej nieskończoności Wszechświata, światła i miłości, które pochodzi od Boga, Stwórcy wszystkiego co jest.

Otwierając się na kosmos, na jego nieskończoność, otwierasz się na wielkie idee, wielkie koncepcje, które Cię rozwijają. Wszystko jest w Tobie, cała wiedza, każde doświadczenie, wszystkie odpowiedzi, przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. To co widzisz na zewnątrz, jest odzwierciedleniem twojego wnętrza. Stwarzasz od środka na zewnątrz, to jest Twój naturalny stan -stan ekspansji.

 A ponieważ wszyscy jesteśmy połączeni, wszystko jest wszystkim, jedno wydarzenie wpływa na drugie. Jedna osoba inicjuje coś, podejmuje jakieś działanie i wpływa na kolejne, popycha kostkę domina. Harmonizując, układając energię wewnątrz siebie, zmieniasz cały ciąg wydarzeń w swoich relacjach z sobą samym i innymi ludźmi w przeszłości (uzdrawiając przeszłe sytuacje i wydarzenia) i teraźniejszości, kreując jednocześnie przyszłość.

W medytacji planetarnej następuje właśnie harmonizacja energii kosmosu, energii poszczególnych ciał niebieskich w Tobie:

Słońce – centrum układu słonecznego, źródło życia i źródło energii, ale też siły witalnej i światła, łączy się z energią kosmicznej świadomości, jeden z węzłów energetycznych we Wszechświecie służący do przesyłania boskich energii życia do naszego zakątka Drogi Mlecznej, portal energii miłości i brama do Wszechświata dla naszego układu słonecznego.

Merkury – wnosi temat komunikacji, przenikania innych komunikacją, wiąże się z umysłem, wglądami i koncepcjami, poszukiwaniem nowych informacji, nauką komunikacji naszych idei, emocji i pragnień.

Wenus – to zanurzanie się w przyjemności życia, dzielenie się naszym wewnętrznym pięknem, naszym dotykiem, cieszenie się swoją obecnością, dawanie i otrzymywanie miłości, przywiązanie.

Ziemia – symbolizuje nasze ciało, to co nam najbliższe, to kim/czym jesteśmy, a Księżyc -wewnętrzny świat, emocjonalność, sny i wyobraźnię.

Mars – motywacja, inicjatywa, energia witalna, której potrzebujemy, aby realizować różne cele w życiu, nasze działanie w świecie.

Jowisz – poszukiwanie wiedzy, mądrości i prawdy, ekspansja wiedzy, osobowości na zewnątrz, świadomość szerszych zagadnień, które nadają życiu sens, dążenie do bardziej ekspansywnego życia, życie jako róg obfitości, ogród rozkoszy, zawsze spełniający nasze pragnienia.

Saturn – emocje i zarządzanie emocjami, dyscyplina, spełnianie wymagań, jakie stawia życie w pewnej formie, w ramach struktur, obowiązków i zobowiązań, które nadają naszemu życiu skupienie i stabilność, potrzeba zaakceptowania ograniczeń świata i pracy w nich.

Uran – symbol naszego aktywnego pragnienia metamorfozy, prosi nas, abyśmy wyrazili to, co w nas jest najbardziej wyjątkowe, oryginalne i niezwykłe, kwestionuje pryncypia Saturna (stabilność, akceptacja ograniczeń i struktur) poprzez inwencję i nowości, zdolność do przekształcania rzeczywistości.

Neptun – niszczenie pewników, niezwykłe stany świadomości, przekraczanie fizycznych i psychicznych ograniczeń, jedność z innymi ludźmi i innymi formami życia, synchroniczność.

Pluton – uszlachetnia nasz charakter i oczyszcza nas z naszych niedoskonałości, pomaga nam w usuwaniu nieczystości, powoduje, że wyczerpujemy naszą karmę na wszystkich poziomach i stopniowo uwalnia nas od pragnienia, przywiązania i strachu.

Te różne jakości, energie planetarne, cały kosmos w nas przejawiają się z różną dynamiką w każdym człowieku. Od tego co wyrażamy na zewnątrz, kreując nasze życie, zależy jak wygląda nasza rzeczywistość.

Dlatego podczas kursu „Stwarzam siebie od nowa! – Brama Lwa – Wchodzisz w to?” będziemy, między innymi, korzystać z możliwości, które daje praktyka jogi Kundalini, a dokładnie Ad Such Jugad Such Hai Bhay Such (Planetary Meditation).

To tylko wstęp do wejścia w wizję siebie i aktywnego stwarzania swojej rzeczywistości.

Zapraszam Cię serdecznie do tej kosmicznej podróży!

Oficjalnie zaczynamy 30.07.2020.

Szczegóły znajdziesz tu: https://kwantowawiedzma.com/2020/07/23/stwarzam-siebie-od-nowa-brama-lwa-wchodzisz-w-to/

Opublikowane przez Kwantowa Wiedźma

Uzdrawiam ludzkie dusze z blokad powstrzymujących je od realizowania ich prawdziwych pragnień. Pomagam kobietom spełniać marzenia -nie tylko o macierzyństwie. Jestem szamanką narodzin, doulą dusz, przeprowadzam je przez bramę życia i przez bramę śmierci.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: