Stwarzam siebie od nowa! – Brama Lwa – wchodzisz w to?

Stwórz siebie na nowo! Połącz się z kolejną wersją siebie i uziem jej energię w swojej rzeczywistości, tu i teraz.


Nie masz przypadkiem wrażenia, ze czas ostatnio jednocześnie przyspieszył i zwolnił? Tak jakby wszystko wokół wirowało z zawrotną prędkością, rzeczy działy się szybko, manifestowały się niemal natychmiast, a Ty obserwujesz to jak astronauta zawieszony w próżni przestrzeni kosmicznej.


Raz w roku – 08.08 ma miejsce wyjątkowy układ Słońca, Ziemi i Syriusza, znany już przez starożytnych Egipcjan. Brama Lwa, bo o niej mowa, ma na nas szczególny wpływ. Moment spotkania dwóch gwiazd: Syriusza, który uważa się za duchowe słońce naszej części kosmosu, i Słońca, czyli centralnej gwiazdy naszego układu i jednocześnie portalu do przesyłania boskich energii, energii życia, energii kreacji do naszego zakątka Drogi Mlecznej.

Warto skorzystać z tego doładowania i energetycznego wsparcia przemian i wykreować dla siebie nową rzeczywistość, połączyć się z wizją następnej wersji siebie, stworzyć siebie od nowa.

Z serca zapraszam Cię do tej wspólnej podróży.

W ciągu 10 dni, 30.07-08.08 dokonasz przeglądu swojej obecnej rzeczywistości, skontaktujesz się z kolejną wersją siebie, pożegnasz schematy, którymi do tej pory sabotowałaś swoje działanie, a następnie zagniesz czasoprzestrzeń i ściągniesz realia następnej wersji siebie do tu i teraz.

Dla kogo?*
– dla gotowych wziąć życie i odpowiedzialność za jego kształt we własne ręce,
– dla otwartych na pracę energetyczną (nie musisz być zaawansowana, ale kwestionowanie metod zdecydowanie nie pomaga),
– dla zdecydowanych na kwantową zmianę.

*Nie pracuję z osobami używającymi substancji psychoaktywnych (leki/używki mocniejsze niż kawa, herbata, ew. tytoń).

Co będzie się działo?
Po dokonaniu wpłaty otrzymujesz dostęp do prywatnej grupy na FB, tu czeka na Ciebie rozgrzewkowy materiał do pracy. Spotykamy się na żywo wieczorami 30.07, 01.08, 03.08, 05.08, 08.08.

Zagadnienia: inwentaryzacja Twoich realiów (tak, to konfrontujące, ale później będzie już tylko przyjemniej), kreowanie wizji nowej wersji siebie, uziemienie energii nowej wersji siebie, przekonania i kody energetyczne charakterystyczne dla nowej wersji, czas, linie czasowe i multiwersje, hakowanie rzeczywistości, Q&A.

Podróżujemy energetycznie, namierzamy i transformujemy przekonania przy pomocy podchwytliwych pytań do pracy własnej, aktywnie stwarzamy nową rzeczywistość, korzystamy z dobrodziejstw jogi Kundalini.

Ja już nie mogę się doczekać, a Ty? Wchodzisz w to?

Link do płatności:

opcja standard
(pracujemy w prywatnej grupie FB, masz dostęp do wszystkich materiałów, bierzesz udział w live’ach lub odsłuchujesz je w dogodnym dla siebie czasie, odpowiadam na pytania i komentarze w grupie od 30.07 do 18.08)

https://paypal.me/kwantowawiedzma/555

opcja VIP
(jak wyżej, dodatkowo indywidualne wsparcie i stały kontakt via whatsapp przez okres 30.07 – 18.08, 1 konsultacja via whatsapp)

https://paypal.me/kwantowawiedzma/888

Proszę o kontakt z informacją o dokonaniu płatności w celu dodania do grupy kursowej 🙂


Opublikowane przez Kwantowa Wiedźma

Uzdrawiam ludzkie dusze z blokad powstrzymujących je od realizowania ich prawdziwych pragnień. Pomagam kobietom spełniać marzenia -nie tylko o macierzyństwie. Jestem szamanką narodzin, doulą dusz, przeprowadzam je przez bramę życia i przez bramę śmierci.

One thought on “Stwarzam siebie od nowa! – Brama Lwa – wchodzisz w to?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: