Wyślij energetyczne zaproszenie do Duszy Twego Dziecka

Zastanawiałaś się kiedyś jak to jest? Dlaczego jedne kobiety zachodzą w ciążę „ot tak”, a inne nie mogą mimo wieloletnich starań, prób i ingerencji lekarzy? Dlaczego jedne ciąże przebiegają bezproblemowo, a inne kończą się przymusowym leżeniem plackiem, przedwczesnym porodem albo stratą dziecka? Dlaczego jedne kobiety opisują swoje doświadczenia porodowe jako wręcz ekstatyczne, podczas gdy inne rodzą w męczarniach po kilkanaście godzin?

Odpowiedź jest prosta: wolna wola.

Na długo przed wcieleniem się w swoje ziemskie ciało ustaliłaś z innymi duszami scenariusz na to wcielenie, przydzieliliście sobie role. Zgodziliście się odegrać je dla siebie nawzajem, aby umożliwić sobie doświadczenie pewnych emocji, stanów, sytuacji -czasem przyjemnych, czasem trudnych.

-„No dobrze, ale czy w takim razie wszystkie karty są już rozdane i nie mam wpływu na swój los?”

Odpowiedź jest znowu bardzo prosta: wolna wola.

Na szczęście masz wolną wolę i możesz w każdej chwili zdecydować co jest dla Ciebie najlepsze i wybrać inaczej, możesz renegocjować kontrakty dusz.

-„A jak to się ma do posiadania potomstwa?”

Tak, teraz, kiedy to czytasz wiadomo już czy i ile dzieci jest do Ciebie „przypisane”. Ale! W każdej chwili możesz renegocjować swoje umowy.

-„A co jeśli ja mam być bezdzietna?”

Ale pamiętasz, że nadal masz wolą wolę i w każdej chwili możesz wybrać? Podobnie jak inne dusze, które miały zostać matkami, ale zdecydowały inaczej, dzieci, które miały stać się częścią jakiejś rodziny, ale po tym, jak rodzice wprowadzili zmiany w swojej rzeczywistości, okazało się, że dusza dziecka nie mogłaby już doświadczyć tego, co zaplanowała, więc wycofała się z kontraktu.

Ziemia jest bardzo rozchwytywanym miejscem do wcielania się, mamy tu coś bardzo cennego: emocje. Teraz dodatkowo przechodzimy przez intensywne zmiany -zmienia się wibracja Ziemi jako planety, zmienia się mentalność jej ludności, zwyczaje, nawyki, trendy, normy. A to jeszcze poszerza spektrum możliwych doświadczeń. Dlatego mamy teraz cos w rodzaju listy kolejkowej dusz pragnących zejść na naszą planetę. A skoro jest wielu oczekujących na ziemskie ciało i to ciało można uzyskać poprzez poczęcie i narodziny z kobiety, to Ty jako kobieta pragnąca dać życie masz z kim rozmawiać na temat warunków tego procesu.

I tu wkraczam ja z moim kwantowym kociołkiem.

Patrzymy na Twoją przeszłość, analizujemy oczekiwania, modyfikujemy przekonania, doprecyzowujemy pragnienia. Wywieszamy energetyczne banery z zaproszeniem duszy dziecka, nawiązujemy kontakt, dyskutujemy warunki i budujemy relację.

Teraz następuje moment, kiedy dajesz dziecku szansę zamieszkać w Twoim łonie (tak, potrzebujesz do tego partnera i nie jestem to ja).

Jeśli masz ochotę, możemy kontynuować naszą energetyczną współpracę przez czas ciąży, poród, aż do połogu.

Dla kogo jest ta oferta?

– Jesteś zaznajomiona ze światem energii lub otwarta na jego poznanie i pracę z energiami.

– Prowadzisz zdrowy lub przynajmniej nieszkodliwy tryb życia (bez nałogów, bez substancji psychoaktywnych).

– Nie jesteś w trakcie procedur invitro.

– Jesteś gotowa przyjąć odpowiedzialność za efekty swojej pracy (nie, nie zrobię wszystkiego za Ciebie, nie jestem dżinem ani chrzestną wróżką, a moje narzędzia to nie czary).

Zastrzeżenie: nie jestem lekarzem medycyny, jakiekolwiek objawy fizyczne wymagają konsultacji ze specjalistą.

Jak wygląda nasza współpraca?

Przez minimum 60 dni spotykamy się online raz w tygodniu. Omawiamy tematy adekwatnie do etapu, dobieramy narzędzia do pracy, analizujemy efekty. Przez cały czas masz dostęp do mnie na komunikatorze, możesz zadawać pytania, dzielić się spostrzeżeniami na bieżąco. Trzymam dla Ciebie przestrzeń i wspieram w drodze do macierzyństwa.

Jak długo może to trwać?

Wszystko zależy od Ciebie, Twojej historii, determinacji, otwartości. Może zajdziesz w ciążę dopiero za pół roku, może po dwóch miesiącach, może po pierwszym spotkaniu, a może w ogóle nie będziesz potrzebowała mojego wsparcia, bo ten tekst okaże się dla Ciebie wystarczająco otwierający (i tego Ci życzę z całego serca).

Od czego zaczynamy?

Proszę Cię o odpowiedź na pytanie: „Dlaczego moje życie jest wartościowe, piękne, pełne bez dziecka?” (min. 1 strona w wordzie, czcionka max. 12)

Technikalia: okres współpracy min. 60 dni, do 10 godzin konsultacji online do wykorzystania w czasie współpracy, pytania i narzędzia do pracy własnej, stały kontakt via WhatsApp; inwestycja 2000 PLN, inwestycja na raty 2×1100 PLN

Zapisy via mail kwantowawiedzma@gmail.com lub przez formularz kontaktowy na stronie.

Uwaga: warunkiem podjęcia współpracy jest przesłanie informacji o dokonaniu płatności ORAZ odpowiedzi na pytanie: „Dlaczego moje życie jest wartościowe, piękne, pełne bez dziecka?”

Link do płatności: paypal.me/kwantowawiedzma/2000

Opublikowane przez Kwantowa Wiedźma

Uzdrawiam ludzkie dusze z blokad powstrzymujących je od realizowania ich prawdziwych pragnień. Pomagam kobietom spełniać marzenia -nie tylko o macierzyństwie. Jestem szamanką narodzin, doulą dusz, przeprowadzam je przez bramę życia i przez bramę śmierci.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: