Nowości w Kwantowych Zaklęciach!

Witaj! W Kwantowych Zaklęciach nowość: Twój osobisty kolaż mocy.

Twój osobisty kolaż mocy to obraz stworzony z intencją dla Ciebie i o Tobie.

Patrząc na niego rozświetlasz się, wchodzisz stan twórczego flow, przypominasz sobie o swojej zajebistości, mocnych stronach, o swoim geniuszu! Tak, tak, wszyscy „to” mamy i wszyscy czasem potrzebujemy sobie o „tym” przypominać.

Obraz zostanie przygotowany w formie elektronicznej, otrzymasz pliki w formacie pdf, jpg i png przygotowane do druku w formacie 30cmx30cm. Możesz wydrukować go później np. na płótnie lub jako zdjęcie/plakat i powiesić na ścianie. Jeśli preferujesz inny format, poinformuj mnie o tym na początku pracy.

Czego potrzebuję z Twojej strony? Potrzebne będzie mi Twoje zdjęcie w wysokiej rozdzielczości, takie, na którym Twoja sylwetka nie zlewa się z tłem (może być też selfiak z telefonu ;)).

Żeby obraz mocy odzwierciedlał Twoje moce, potrzebuję też coś o Tobie wiedzieć -co Cię kręci, co Cię cieszy, co powoduje, że rośniesz, jakie masz pasje, jakie masz marzenia, w co wierzysz, co jest dla Ciebie ważne w życiu… i jaka jest Twoja intencja na ten osobisty kawałek sztuki! Dlatego proponuję rozmowę zapoznawczą przy ulubionym napoju (u mnie ostatnio kakao) -ok. godzinka via Messenger, najchętniej z kamerką, no chyba, że bardzo nie chcesz 😉

Szczegóły odnośnie zapisów i inwestycji znajdziesz tu: Kwantowe Zaklęcia.

Tymczasem załączam kilka moich przykładowych prac kolażowych, niekoniecznie akurat tworzonych jako kolaż mocy, ale pozwolą Ci mniej więcej poczuć o jakim efekcie wizualnym rozmawiamy.

Opublikowane przez Kwantowa Wiedźma

Uzdrawiam ludzkie dusze z blokad powstrzymujących je od realizowania ich prawdziwych pragnień. Pomagam kobietom spełniać marzenia -nie tylko o macierzyństwie. Jestem szamanką narodzin, doulą dusz, przeprowadzam je przez bramę życia i przez bramę śmierci.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: