Banda wariatów zmienia świat

Binary code on a surface of a planet /www.flickr.com

Nie wiem jak jest u Ciebie, ale mój rozumek lubi i domaga się często dowodów i potwierdzeń. No i jak wytłumaczyć rozumkowi, że projekty takie jak „Świetlista Sieć” mają sens? No bo co to komu daje, że ileś tam ludzików umówiło się na „wypełnianie miłością i światłem kwadratów powierzchni ziemi i łączenie ich w sieć”? Banda wariatów, nie? (Żeby nie było, jestem jedną z nich 😉)

I oto trafiam na takie cudeńko!

„Projekt globalnej świadomości (Global Consciousness Project, GCP)

Znaczące korelacje w danych losowych

Spójna świadomość tworzy porządek na świecie

Subtelne interakcje łączą nas ze sobą i z Ziemią”

I co się okazuje? Że kilkanaście lat temu „banda wariatów” wśród naukowców stworzyła Global Consciousness Project. Naukowcy i inżynierowie z całego świata przy pomocy generatorów liczb losowych rozmieszczonych na całym globie gromadzą i analizują dane a ich archiwum zawiera obecnie losowe dane generowane co sekundę w równoległych zsynchronizowanych 200-bitowych sekwencjach z ponad 15 lat! No przyznasz, że robi wrażenie i jest to materiał na prowadzenie obliczeń, analiz i wyciąganie wiarygodnych wniosków.

A wnioski z projektu są następujące: „w danych, które powinny być losowe, znajdzie się struktura związana z głównymi globalnymi wydarzeniami, które angażują nasze umysły i serca”.

Kiedy my, ludzie łączymy się świadomością z jedną ideą, synchronizujemy się w jakimś globalnym wydarzeniu, zachowanie losowych systemów może się zmienić. Generatory liczb losowych (RNG) wytwarzają całkowicie nieprzewidywalne sekwencje zer i jedynek. Jednak kiedy ma miejsce wydarzenie na szeroką skalę, w którym uczucia milionów ludzi łączą się we wspólnej intencji, analitycy z Global Consciousness Project obserwują subtelne strukturyzowanie się sieci generatorów. Obliczyli nawet, że istnieje jeden na bilion szans, że efekt ten wynika z przypadku. Dowody sugerują powstającą noosferę lub pole świadomości, pole morfogenetyczne opisywane przez mędrców wielu kultur.

„Subtelne, ale realne efekty świadomości są ważne naukowo, ale ich prawdziwa moc jest bardziej bezpośrednia. Zachęcają nas do wprowadzenia zasadniczych, zdrowych zmian we wspaniałych systemach, które dominują w naszym świecie. Świadomość grupowa na dużą skalę ma wpływ na świat fizyczny. Wiedząc o tym, możemy celowo pracować w kierunku lepszej, bardziej świadomej przyszłości.”

Jeśli masz ochotę na własną rękę zanurzyć się w danych, są dostępne na stronie projektu: http://noosphere.princeton.edu/

Jeśli masz ochotę wpłynąć na zachowanie sieci generatorów liczb losowych, ale przede wszystkim spowodować realną zmianę w świecie, w globalnej energetyce ludzkości, zapraszam Cię z serca do udziału w projekcie „Świetlista Sieć”. Przyświeca nam intencja budowania sieci miłości i światła podnoszącej wibrację energetyczną ludzkości, łączymy się w działaniu dla najwyższego dobra wszystkich czujących istot.

Kolejne punkty dołączane są do sieci codziennie, ale w najbliższy nów, 22 maja ok. godziny 19 polskiego czasu połączymy się we wspólnym „zasiewaniu”, każdy z wybranego przez siebie miejsca na ziemi. Więcej szczegółów znajdziesz w nagraniach i postach na grupie fb, tu też dzielimy się wrażeniami i informacjami o kolejnych ogniwach sieci.

Opublikowane przez Kwantowa Wiedźma

Uzdrawiam ludzkie dusze z blokad powstrzymujących je od realizowania ich prawdziwych pragnień. Pomagam kobietom spełniać marzenia -nie tylko o macierzyństwie. Jestem szamanką narodzin, doulą dusz, przeprowadzam je przez bramę życia i przez bramę śmierci.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: