Świetlista Sieć

W ubiegły czwartek, 7. maja, tuż przed dopełnieniem pełni księżyca kilkadziesiąt osób rozsianych po różnych zakątkach Ziemi połączyło się w intencji aktywacji miejsc mocy, wypełnienia ich światłem i miłością, tworząc tym samym sieć światła.

Każdy z nas był sam w wybranym przez siebie punkcie, ale wszyscy czuliśmy przepływ energii, czuliśmy tworzące się połączenia, wszechogarniającą miłość i światło. Ci, którzy widzą energię opisywali później wizje, które im towarzyszyły.

Ja „nie widzę” energii, „jedynie” czuję, a najczęściej po prostu wiem. Ale bardzo przemówił do mnie opis jednej z uczestniczek projektu, która mówiła o wielkich świetlistych postaciach, które pojawiały się w punktach aktywacji.

Mam taką refleksję, że te giganty ze światła, to po prostu nasze „całe ja”, te wyższe warstwy, których normalnie „nie ogarniamy”, nie widzimy. W czasie tej aktywacji każdemu z nas, tak się poszerzała świadomość swojego jestestwa, że integrowaliśmy siebie na wielu wymiarach i poziomach, zgodnie z intencją łączyliśmy się z Miłością, którą wszyscy jesteśmy, łączyliśmy się z Duszą, z Całością.

Jesteśmy przecież wielowymiarowymi istotami, a to fizyczne ciało, które możemy zobaczyć, dotknąć, dzięki któremu możemy doświadczać ziemskiej rzeczywistości jest tylko małą częścią nas zanurzoną w ogromnym polu energii. Do tej pory przyjmowałam to na rozum, ale teraz mam swój moment „wow”.

Z serca zapraszam do udziału w projekcie, czwartkowe wydarzenie było zaledwie inauguracją, działamy dalej w grupie Świetlista Sieć na Facebooku.

Opublikowane przez Kwantowa Wiedźma

Uzdrawiam ludzkie dusze z blokad powstrzymujących je od realizowania ich prawdziwych pragnień. Pomagam kobietom spełniać marzenia -nie tylko o macierzyństwie. Jestem szamanką narodzin, doulą dusz, przeprowadzam je przez bramę życia i przez bramę śmierci.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: